Szlifuj swój angielski, czyli czy darmowa nauka angielskiego w internecie jest możliwa

Posted on

Tym razem, zamiast typowej lekcji postanowiłam umieścić wpis odpowiadający na zadane mi ostatnio pytanie czy darmowa nauka angielskiego w internecie jest możliwa.

Przyznam, że ja sama podchodziłam bardzo sceptycznie do tego zagadnienia i nie wierzyłam, że cokolwiek, a już w szczególności

darmowa nauka angielskiego w internecie jest możliwa.

Ogólnie chyba społeczństwo, nie tylko nasze, ale na całym świecie, nastawione jest bardziej na branie niż na dawanie. Samo powiedzenie: "Nie ma nic za darmo" (niektórzy nawet dodają, że nawet na "łomot" trzeba sobie zasłużyć :) ), dużo o nas mówi.

 

A jednak! Okazuje się, że można znaleźć w internecie wartościowe źródła wiedzy czy informacji i nie trzeba za nie płacić. Czy to możliwe? Oczywiście!  Chociażby ta strona jest dowodem na to, że darmowa nauka angielskiego w interneci jest możliwa. Jestem nauczycielem angielskiego, uczę w szkole, udzielam korepetycji, za które ktoś mi płaci (np. żebym wytłumaczyła mu odmianę czasownika "to be'' albo jak tworzymy liczbę mnogą rzeczownika…), płaci mi za wiedzę, którą na tej stronie dostajecie za darmo. Jest to pełnowartościowa wiedza, która możecie czerpać z tej strony.

 

Wszystkim, którzy odwiedzają tę stronę chcę pokazać, że darmowa nauka angielskiego w internecie jest możliwa i możecie znaleźć tu mnóstwo zagadnień, które tłumaczę za darmo. Do tej pory umieściłam na tej stronie około 20 lekcji i palnuję jeszcze umieścić co najmniej drugie tyle :) Dlatego na prawdę bardzo srdecznie zapraszam do korzystania z nich, do komentowania i do zadawania pytań. Będę starała się odpowiadać i tłumaczyć wszystko najlepiej jak tylko potrafię.

Dlatego otwórz zakładkę SPIS LEKCJI i zapraszam do nauki!

Mam nadzieję, że tym krótkim wpisem udało mi się Was przekonać, że darmowa nauka angielskiego w internecie jest możliwa!

Pozdrawiam:)

Podziel się tym wpisem ze znajomymi

2 thoughts on “Szlifuj swój angielski, czyli czy darmowa nauka angielskiego w internecie jest możliwa

  1. Informacje zawarte w notkach na blogach wydawaly mi sie zawsze malo wiarygodne, ale ta jest bardzo poprawna merytorycznie, co, nie ukrywam, robi wrazenie. Wiele osob wyniesie z niej potrzebne im informacje. Sama interesuje sie taka tematyka, wiec chetnie bede tu zagladac i czytac wszystkie nowe wpisy. Powodzenia w dalszej pracy nad stronaiem, bo na razie, jak widac, idzie ona fantastycznie.

Comments are closed.